Ławka Oval 150 cm

Cena:999,00 zł*

Oczekiwanie na dostawę

Opis:

Ławki ogrodowe drewniane to doskonałe rozwiązanie do każdej przestrzeni zewnętrznej - podnoszą nie tylko funkcjonalność ogrodu, lecz dodają mu jednocześnie unikalnej estetyki. Wykonane z najwyższej jakości surowca ławki do ogrodu z drewna stają się solidnymi i wytrzymałymi elementami każdego ogrodu.

Godna zainteresowania okazuje się klasyczna ławka ogrodowa Oval 150 cm wykonana jest z drewna teakowego. Prosta, solidna konstrukcja oraz grube i masywne nogi zapewniają bardzo dobrą stabilność. Ergonomicznie wyprofilowane oparcie oraz siedzisko sprawiają, że na tej ławce komfortowo mogą wypoczywać dwie dorosłe, postawne osoby. Ten model ławki dostępny jest także w długości 120 cm. Ławka Oval może być dostarczona w kartonie do samodzielnego montażu lub jako gotowy już do użytku produkt (wysyłka na palecie w cenie 140 zł). Dokładny i fachowy montaż wszystkich poszczególnych elementów ławki na etapie jej fabrycznej produkcji sprawia, ze jest to wyjątkowo solidny mebel ogrodowy, który z pewnością posłuży Państwu przez wiele sezonów. Jednocześnie ta drewniana ogrodowa ławka najwyższej jakości zapewni niepowtarzalny efekt wizualny, stając się uniwersalnym uzupełnieniem wiodącej w ogrodzie aranżacji.

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent?

Tą ławkę możesz zamówić z własną dedykacją.

Szczegółowe informacje:

tel. 667 603 330 lub e-mail info@teakmeble.pl

Wymiary ławki: Oval
Szerokość zewnętrzna: 150 cm
Szerokość wewnętrzna siedziska: 140 cm
Głębokość siedziska: 51 cm
Wysokość siedziska: 45 cm
Wysokość oparcia: od 44 cm do 51,5 cm
Wysokość całkowita: 97 cm
Drewno: Teak B
Olejowany: Nie
Ilość osób: 3

Szczegółowe informacje o naszych meblach mogą państwo uzyskać pisząc na adres e-mail: info@teakmeble.pl lub pod numerami telefonu: 667 603 330, 792 621 708.

* cena brutto + koszt dostawy


Przydatne Informacje:

Podobne produkty