Ławki

Ławki z drewna teakowego są doskonałe dla miłośników ekologicznych rozwiązań. Wraz z ceną idzie w parze ergonomia i funkcjonalność mebli. Wyprofilowane oparcia ławek ogrodowych sprawiają, że siedzący nie odczuwają żadnego zmęczenia i bólu kręgosłupa. Oferowane tutaj egzotyczne meble są odporne na zmienne warunki pogodowe i ślady długotrwałego uż...

Ławki z drewna teakowego są doskonałe dla miłośników ekologicznych rozwiązań. Wraz z ceną idzie w parze ergonomia i funkcjonalność mebli. Wyprofilowane oparcia ławek ogrodowych sprawiają, że siedzący nie odczuwają żadnego zmęczenia i bólu kręgosłupa. Oferowane tutaj egzotyczne meble są odporne na zmienne warunki pogodowe i ślady długotrwałego użytkowania, dzięki czemu nie wymagają dużego nakładu prac pielęgnacyjnych. To istotna zaleta, gdyż ławka ogrodowa na co dzień zmaga się z naturą.

Prezentowane tutaj drewniane ławki ogrodowe to idealne rozwiązanie nie tylko do przydomowych ogrodów. Angielska stylistyka sprawia, że meble te, wykonane z drewna teakowego prezentują się także doskonale nie tylko w przestrzeni ogrodowej, lecz także na tarasach i balkonach nowoczesnych apartamentowców w Poznaniu, Wrocławiu czy Warszawie.--updw--

Ławki z drewna teakowego

Trudno dziś znaleźć moment tylko dla siebie. Każdą wolną chwilę powinniśmy należycie celebrować, najlepiej w bliskości z naturą. Wychodząc naprzeciw potrzebom Polaków z Warszawy, Krakowa oraz innych miast, importujemy z Indonezji piękne, trwałe meble wypoczynkowe. Powstają one w najlepszych azjatyckich manufakturach w wyniku precyzyjnej obróbki drewna teakowego. W teaku drzemie pozytywna energia, która dobrze oddziałuje na organizm.

Nasze wyroby z twardego, zasobnego w oleje i żywicę drewna, to stabilne konstrukcje. Zaprojektowano je tak, by bez problemu mogło siedzieć na nich kilka osób jednocześnie. Oryginalny design gwarantuje ponadto, że ławka będzie z powodzeniem spełniać również funkcje dekoracyjne. Szczególnie pod tym względem wyróżniają się białe meble wykonane w angielskiej stylistyce.

Ławki ogrodowe dostępne są w różnych rozmiarach oraz w kolorze białym. Obejmujemy naszym zasięgiem głównie Poznań, Wrocław, Kraków i Warszawę, jednak również Klienci z innych miast Polski mogą wybierać spośród naszych wielu różnych wzorów i modeli. Zapraszamy do zapoznania się z galerią.

Ekskluzywne ławki ogrodowe z drewna

Wszystkie ławki drewniane ogrodowe znajdujące się w ofercie TeakMeble to produkty, których wykonanie kosztowało wiele pracy oraz starań. Egzotyczne drewno teakowe zostało specjalnie obrobione w azjatyckich manufakturach, których pracownicy doskonale rozumieją, jak istotny jest szacunek do tworzywa, z którego mają powstać wytrzymałe i estetyczne meble. Firma TeakMeble sprowadza produkty, m.in. ławki ogrodowe i przewozi je do miast takich jak Poznań, Warszawa czy Wrocław. Dzięki temu, po tygodniach starań oraz pracy, klienci mogą cieszyć się wyborem spośród niepowtarzalnych, estetycznych i niezwykle trwałych mebli. Ławki drewniane z drewna pasują do każdego typu ogrodu, a białe ławki zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających, którzy szukają unikatowego wzornictwa. Poznań, Wrocław – niezależnie gdzie szukasz mebli z egzotycznego drewna teakowego, dzięki firmie TeakMeble zawsze odnajdziesz taką samą, wysoką jakość. Ławki ogrodowe drewniane to opcja dla najbardziej wymagających, którzy doskonale wiedzą, czego potrzebują.

 

Więcej

Ławki 

na stronę
Pokazuje 29 - 43 z 43 elementów
Pokazuje 29 - 43 z 43 elementów